Oglasi za posao

Knjigovođa

Podgorica, Budva, Crna Gora 23. april 2024.

Verum Consulting

Privrednom društvu “VERUM CONSULTING” DOO BUDVA, potreban za rad u kancelarijama u Podgorici i Budvi:

KNJIGOVOĐA

Mjesto rada: BUDVA i PODGORICA
Broj izvršilaca: 2 ( DVA) – JEDAN IZVRŠILAC U PODGORICI I JEDAN IZVRŠILAC U BUDVI

Uslovi:
  • IV/VII  stepen stručne škole /srednja škola ili fakultet ekonomskog  smjera/
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Spremnost za timski rad
  • Obavezno radno  iskustvo
  • Obavezno poznavanje sastavljanja finansijskih iskaza (završni račun)
  • Dobro znanje engleskog jezika
Opis posla:
  • Kontiranje i knjiženje raspoložive dokumentacije, knjiženje poslovnih promjena, obračun i sastavljanje prijave PDV-a, obračun zarade, sastavljanje zakonom propisanih finansijskih iskaza, pružanje stručne pomoći  iz oblasti finansija i računovodstva.
Kontakt telefon: 068/017-725
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail:verumconsultingbudva@gmail.com