Oglasi za posao

Baštovan

Budva, Crna Gora 30. april 2024.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa 100 hotela od 4 i 5 zvjezdica u 16 zemalja : Brazil, Bugarska, Kosta Rika, Kuba, Kipar, Španija, Grčka, Italija, Jamajka, Maroko, Meksiko, Crna Gora, Portugalija, Dominikanska Republika i Tunis.

Tražimo osobu za radno mjesto – Baštovan

Za naš hotel Iberostar**** u Budvi

Za ovo radno mjesto potrebna nam je profesionalna i odgovorna osoba.

Opis posla:
  • Kopa, okopava, plijevi te zaliva sve vrtlaske i zelene površine;
  • Žotklanja iz vrsta sve ono što bi moglo izazvati požar;
  • Prema potrebi prenosi i donosi robui materijale i pomaže pri prenošenju premeta prilikom raznih priredbi;
  • Sve radove obavlja u skaldu sa pravilima zaštite na radu;
  • Uzgaja, sadi, presađuje, održava cvijeće i zelenilo, šiša travu;
  • Održava čistoću vrtlarskih i zelenih površina, parking prostora, i druge prostore;
  • Vrši omeđivanje i pošumljavanje staza i drugih prostora;
  • Čuva i održava alat i vrtlarski inventar;
  • Obavlja i ostale poslove po nalogu šefa baštovana.
Uslovi:
  • NKV radnik ili III  stepen poljoprivrednog ili drugog odgovarajućeg smjera;
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
  • Atraktivna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Priliku  za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju

Ako ste zainteresovani:
Pošaljite radnu biografiju-CV (PDF ili Word format), skoriju fotografiju i eventualne preporuke, na sledeću e – mail adresu:
bverr1@iberostar.com
Vaša biografija u svakom slučaju treba da sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i broj telefona / mobilnog telefona, obrazovanje, radno iskustvo i jezike kojima se služite.
Prvi krug intervjua će biti obavljen nakon 20.04.2024. godine, a samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

Poslovi iz iste kategorije

  Mesar

  Pomoćnik barmena

  Barmen