Oglasi za posao

Osoba za rad u villi

Hvar, Hrvatska 26. maj 2024.

Villa Jagodna

Villa Jagodna (http://www.hvar-jagodna.com) butiqe smještaj na Hvaru u Dalmaciji koji prima u smještaj 20 gostiju i posjeduje vlastiti restoran raspisuje oglas za poziciju

Broj izvršilaca:
3

Počekar rada: 18. - 30. maja,
Period radnog angažmana: do 1.10.2024.

Opis posla:
  • Prijem i smještnje gostiju u jedinicu,
  • Pomoć u restoranu (šank, kuhinja, pomoć u posluživanju),
  • Čišćenje soba,
  • Pomoć u praoni,
  • Održavanje prostorija objekta i plaža.
Uslovi:
  • Potrebno znanje engleskog jezika.
  • Radno iskustvo u ugostiteljstvu je poželjno ali ne i neophodno.
  • Odgovorna, pedantna i komunikativna osoba
  • Smjene se sastoje od izmjene dvokratnog (10sati) i jednokratnog (8 sati) rada,
Nudimo:
  • Slobodan dan uključen (u datumu od 20.06. do 10.09.),
  • Razdoblje koje ne uključuje slobodan dan se dodatno plaća,
  • Obezbijeđen smještaj sa svim neophodnim uređajima u neposrednoj blizini vile na 10m od mora,
  • Plata iznosi 1.200 eur, radna dozvola, put, smještaj i 3 obroka dnevno su uračunati.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: villa.jagodna@yahoo.com