Oglasi za posao

Vozač (m/ž)

Tivat, Podgorica, Crna Gora 25. april 2024.

Hertz - Autotehnica Montenegro d.o.o.

Hertz - Autotehnica Montenegro d.o.o. je lider u oblasti iznajmljivanja vozila. Poslujemo u preko 100 zemalja i više od 10000 lokacija širom svijeta što nas čini vodećom firmom u rent-a-car industriji kako u svijetu tako i u Crnoj Gori.

Pozivamo Vas da se pridružite i steknete iskustvo u vodećoj kompaniji u oblasti iznajmljivanja vozila.

Autotechnica Montenegro d.o.o. je nosilac franšize Hertz za Crnu Goru. Visok nivo kvaliteta komunikacije sa klijentima je bio izuzetno važan za razvoj tokom godina, vodeći kompaniju kroz svakodnevno poboljšanje usluga. Na ovaj način Autotechnica Montenegro je uvećala flotu na preko 500 vozila i predstavlja najveću rent a car kompaniju na crnogorskom tržištu. U isto vrijeme kompanija je zadržala fleksibilnost i sposobnost da udovolji specifičnim zahtjevima klijenata.

Smatramo da smo dinamična kompanija koja nudi adekvatnu nadoknadu i mogućnost dodatne zarade, odličnu obuku i obilje mogućnosti za Vaš profesionalni razvoj i napredovanje.

POZICIJA: VOZAČ – 2 izvršioca
Lokacija: Tivat

POZICIJA: VOZAČ – 3 izvršioca
Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Kontrola, priprema i primopredaja vozila za rentiranje,
  • Prepoznavanje neispravnosti i kvarova na vozilu i izvještavanje,
  • Dopuna vozila gorivom, odvoženje na servis i pranje, zamjenu guma...,
  • Transfer vozila između ispostava,
  • Prezentacija vozila klijentima,
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca.
Potrebni uslovi i kvalifikacije:
  • Srednja ili viša stručna sprema,
  • Tehničko poznavanje vozila i sklopova na vozilima,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa višegodišnjim iskustvom),
  • Poželjno poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office).
Profil kandidata:
  • Motivisan i usmjeren na rezultate,
  • Spreman na timski rad i učenje,
  • Komunikativan, ljubazan, strpljiv i disciplinovan,
  • Sistematičan, detaljan, odgovoran i savjestan,
  • Spremnost za rad u smjenama, nedjeljom i praznikom.
Ukoliko smatrate da svojim znanjem i vještinama možete da doprinesete našem zajedničkom uspjehu i želite da postanete dio našeg tima, možete nam dostaviti Vašu prijavu i CV sa naznakom „Prijava za zaposlenje - Vozač“ na email adresu vknezevic@hertz.me.
Kontakt telefon +382 68 88 22 00. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.