Oglasi za posao

Stručni saradnik II za računovodstvo (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 19. april 2024.

AirMontenegro

Air Montenegro za sektor finansija otvara poziciju:

Uslovi:
  • Visoko obrazovanje VII1 nivo kvalifikacije
  • 1 godina radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezika
Opis poslova je definisan Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji, a uglavnom se odnosi na:

Opis posla:
  • Prima cjelokupnu dokumentaciju vezanu za knjigovodstvo u skladu sa zadacima koji su dodijeljeni raspodjelom poslovnih aktivnosti
  • Vrši unošenje svih podataka vezanih za knjigovodstvo u finansijski sistem: sintetički, analitički po partnerima
  • Vrši unos i kontorlu svih kurseva valuta
  • Svakodnevno knjiži bančine izvode po svim računima
  • Odgovoran je za tačnost i ispravnost knjiženja na osnovu dobijenih podataka
  • Knjiži analitiku poslovnih promjena u skladu sa zadacima koji su mu dodijeljeni
  • Vrši knjiženja na osnovu dobijene dokumentacije, izvještaja
  • Odlaže I čuva knjigovodstvenu dokumentaciju
  • Blagovremeno obavještava pretpostavljenog o stanju obaveza i potraživanja poslovnih partnera I odgovoran je za tačnost prezentovanih podataka
  • Vodi analitiku isplaćenih akontacija
  • Vrši pribavljanje ukupne dokumentacije za putne naloge u inostranstvu i iste likvidira, u skladu sa zakonskim propisima
  • Vrši pribavljanje ukupne dokumentacije za putne naloge u zemlji i iste likvidira, u skladu sa zakonskim propisima
  • Odgovara za tačno, blagovremeno i uredno izvršavanje poslova svog radnog mjesta
  • Radi i druge poslove vezane za kontiranje i knjiženje koji su sastavni dio knjigovodstvenih aktivnosti
  • Učestvuje u izradi završnog računa u okviru svojih nadležnosti
  • Obavezan je da se pridržava security i safety procedura
Da bi se aplikacija smatrala potpunom, potrebno je dostaviti:
  • Original ili ovjerenu kopiju diplome fakulteta
  • Ljekarsko uvjerenje (ne starije od 6 mjeseci, original ili ovjerena kopija)
  • Potvrdu da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne stariju od 6 mjeseci, original ili ovjerena kopija)
  • Dokaze o radnom iskustvu u trajanju od 12 mjeseci (pod dokazima se misli na potvrde od strane poslodavca i/ili ugovore, original ili ovjerena kopija)
  • Kopiju lične karte
  • CV kandidata
  • Oglasom je predviđena provjera sposobnosti
Sve upite vezano za poziciju slati na e-mail adresu hr@airmontenegro.com, a kompletiranu dokumentaciju potrebno je dostaviti fizičkim putem ili poštom na adresu Džordža Vašingtona 98, prostorije Atlas Capital-a, IV sprat, do 19.04.2024. godine.