Oglasi za posao

Pomoćni radnik na plaži i bazenima

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: POMOĆNI RADNIK NA PLAŽI I BAZENIMA

Opis poslova:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montenegro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Pruža uljudnu, profesionalnu i efikasnu uslugu u svakom trenutku;
  • Upoznat je sa svim proizvodima i uslugama koje hotel nudi;
  • Zaduženje za postavljanje ležaljki na bazenu i plaži, podizanje i spuštanje suncobrana, donošenje čistih peškira i odnošenje prljavih, poravnanje ležaljki i stolova na kraju radnog dana te održavanje čistoće oko prostora plaže ili bazena;
  • Osigurava da se mjesto rada kao i prostor koji ga okružuje drži čistim i organizovanim;
  • Odgovara gostima na pitanja na uljudan i efikasan način a povratne informacije i žalbe gostiju prijavljuje pretpostavljenima;
  • Prisustvuje i doprinosi svim sastancima osoblja, treninzima unutar sektora te treninzima iniciranim od strane hotela;
  • Odgovorno ispunjava sve zadatke i dodatne odgovornosti koje su mu dodijeljene.
Uslovi:
  • Osnovno ili srednje obrazovanje;
  • Iskustvo rada na sličnim pozicijama.
Dodatni zahtjevi:
  • Organizacijske sposobnosti, poznavanje engleskog i još jednog stranog jezika.
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508