Oglasi za posao

Higijeničar/ka (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: HIGIJENIČARKA

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montengro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama; održavanje poslovnih prostorija i higijene objekata;
  • Svakodnevno održavanje čistoće usisavanjem, brisanjem površina i prašine, čišćenjem toaleta, pranjem prozora, prostirki i sl.;
  • Održavanje urednosti poslovnih prostorija usisavanjem, brisanjem radnih stolova, računara, brisanjem velikih podnih površina, pražnjenjem kanti za smeće, održavanjem toaleta;
  • Izvršava sve procese rada higijene.
USLOVI:
  • Srednje opšte i stručno obrazovanje;
  • Rad u svim prostorijama objekta;
  • Organizacijske sposobnosti, koordinacije i kontrole dodijeljenih poslova;
  • Poželjno poznavanje 1 stranog jezika.
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508