Oglasi za posao

Magacioner

Podgorica, Crna Gora 09. april 2024.

Euro-Unit d.o.o.

Euro-Unit d.o.o. raspisuje oglas za:

Magacionera

U potrazi smo za kolegom koji će pomoći razvoju naše logistike.

Opis posla:
  • Prijem robe i kvalitativna i kvantitativna kontrola primljene robe
  • Vršenje utovara, istovara i klasiranja robe u magacinu
  • Otpremanje i transport robe prema maloprodajnom objektu i veleprodajnim kupcima
  • Odgovornost za lager i ispravnost skladištene robe
  • Vršenje popisa lagera robe u magacinu
  • Vođenje potrebne dokumentacije i evidencije o zalihama
Uslovi:
  • Minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Tačnost, odgovornost, ažurnost i sistematičnost u radu
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Nudimo:
  • Redovnu fiksnu i varijabilnu mjesečnu zaradu sa mogućnošću rasta plate uz postignute rezultate
  • Početna zarada 650€ do 850€ zavisno od prethodnog iskustva i poznavanja industrije
  • Rad u timu i prijatnu, muzikom obojanu, radnu atmosferu
  • Mogućnost za usavršavanje i dalje napredovanje unutar kompanije
  • Dugoročno zaposlenje, jer ne tražimo ništa kratkoročno
Biografiju sa fotografijom možete poslati na n.dulovic@euro-unit.me
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.