Oglasi za posao

Agent turističke agencije (m/ž)

Herceg Novi 05. april 2024.

Turistička agencija Trend Travel

Turističkoj agenciji Trend Travel potrebna osoba na poziciji:

Agenta turističke agencije (m/ž)

Uslovi:
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Znanje engleskog jezika,
  • Profesionalnost i odgovornost,
  • Želja za učenjem i usavršavanjem rada u svim oblastima agencijskog posla.
Opis posla:
  • Prodaja aranžmana i ostalih turističkih usluga,
  • Precizno informisanje putnika o ponudi turističkih aranžmana,
  • Komunikacija sa poslovnim saradnicima i partnerima u zemlji i inostranstvu,
  • Praćenje statusa postojećih rezervacija.
Nudimo:
  • Moderno radno mjesto u prijateljskom i profesionalnom timu,
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa i daljeg profesionalnog usavršavanja.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navede uslove i zainteresovani ste da se pridružite našem timu, pošaljite prijavu i CV na email: trendtravel@t-com.me
Kontakt telefon poslodavca:
069 570 027