Oglasi za posao

Pomoćni radnik za događaje (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 02. april 2024.

Hilton Podgorica Crna Gora

HOTEL HILTON 5*, PODGORICA: raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Ukoliko ste ambiciozni, odgovorni i spremni da radite u timu koji pruža
usluge visokog nivoa za naše goste – pridružite nam se!

Pomoćni radnik za događaje
(Food & Beverage Department)

Zaduženja:
  • Postavka i priprema sale za konferencije i druge dogadjaje,
  • Prije događaja postavljanje opreme i inventara (stolovi, stolice) po unaprijed određenom šablonu, a nakon događaja uklanjanje istog, tj. odlaganje u magacin.
  • Rad u smjenama.
  • Nema direktnog kontakta sa gostom i naplate računa.

Potrebni uslovi:
  • Radno iskustvo za ovu poziciju nije potrebno.
  • Prednost će imati studenti, i nezaposlena lica do 30 god.
  • Mogućnost dodatne zarade.
Garantujemo odlične uslove za rad, mogućnost dobre zarade i posao za stalno.

Zainteresovani kandidati svoju biografiju mogu:
sa obaveznom naznakom za koju poziciju apliciraju.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.