Oglasi za posao

Referent nabavke i administracije (m/ž)

Herceg-Novi, Crna Gora 31. mart 2024.

Hotel TALIA 4*

HRC DOO Nikšić traži pojačanje za svoj tim i raspisuje oglas za sljedeće pozicije:
Mjesto rada: Hotel TALIA 4*, Ul. 29.decembra br. 2, 85 347 Igalo, Herceg Novi

Sektor: Administracija

Opis poslova:
  • Izrađuje plan nabavke, na osnovu dobijenih inputa
  • Vrši nabavku robe, traga za novim dobavljačima i prati stanje na tržištu
  • Dogovara najpovoljniju cijenu, rok isporuke i uslove plaćanja, upoređuje cijene dobavljača sa stanjem na tržištu
  • Praćenje cijelog toka nabavke sve do isporuke robe
  • Poznaje i primjenjuje interne procedure administracije i knjigovodstva
  • Administrativno - finansijski operativni zadaci na dnevnoj osnovi
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Kreiranje, obrada i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Komunikacija sa računovodstvom i podrška po pitanju papiroloških i finansijskih poslova (izrada izvještaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo)
  • Izrada i praćenje administrativno - pravne regulative preduzeća i radnih procesa
  • Administrativno-pravni poslovi na terenu
  • Izrada dopisa, odluka, zahtjeva i molbi za institucije i preduzeća
  • Ostali poslovi iz opsega administracije
Uslovi:
  • Stručna sprema VSS
  • Radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na sličnim poslovima
  • Fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija
Postanite i vi dio našeg tima!
Prijave slati na e-mail: finansije@enigmacompany.me
Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati putem telefona 068 843 120 od 10.00 do 16.00 sati.
*Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor, biće kontaktirani.*

Enigma Company d.o.o.

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner (m/ž)

  Vozač/Dostavljač

  Magacioner