Oglasi za posao

Mehaničar

Velje Brdo 23. maj 2024.

Remid Vis

Kompaniji Remid Vis potreban:

MEHANIČAR
Opis posla:
  • Tražimo mehaničara koji će biti ponosan član našeg tima, sa željom da njegov rad bude cijenjen i prepoznat. Naš cilj je da izgradimo proizvodnu familiju gdje se radne vrijednosti poštuju kao u starim vremenima. Ukoliko imate strast prema mašinstvu i želite biti dio kompanije koja gleda u budućnost i teži ka stvaranju snažne zajednice, očekujemo vašu prijavu.
 Odgovornosti:
  •  Demontaža i montaža mašinskih elemenata i sklopova,
  •  Detektovanje i otklanjanje kvarova na mašinskim sklopovima,
  •  Rad na reduktorima i drugim mašinskim sklopovima.
 Kvalifikacije:
  •  Srednja stručna sprema, preferirano mašinski smjer,
  •  Poželjno iskustvo u radu na sličnim poslovima,
  •  Sposobnost rada sa ručnim i električnim alatom,
  •  Sposobnost rada u timu i samostalno.
 Nudimo:
  •  Kvalitetne uslove rada,
  •  Mogućnosti za profesionalni razvoj i napredovanje.
VAŽNO: U slučaju da nijeste u potpunosti kvalifilovani za ovu poziciju, a radili ste slične poslove, a pritom i imate povjerenja u svoj rad, postoji mogućnost da Vas dodatno obučimo za ovaj posao.

Mjesto rada: Podgorica, Velje Brdo

Za više informacija kontaktirajte nas na:
+382 20 886 173, +382 67 059 000 i +382 67 501 400

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE, ili slanjem prijave na mejlove: info@remidvis.com i ema.ivankovic@remidvis.com