Oglasi za posao

Sales Representative (m/f)

Podgorica, Crna Gora 30. april 2024.

Gi Group HR Solutions

Gi Group HR Solutions, kao prestižna i jedna od vodećih konsultantskih kompanija u oblasti ljudskih resursa, potražuje SALES REPRESENTATIVE za svog klijenta, Maya Montenegro - građevinsku kompaniju koja radi na projektima u Tivtu i Herceg Novom.

Ako ste proaktivni, komunikativni i imate dobro razvijene prezentacione vještine i vještine pregovaranja, pročitajte opis posla i prijavite se.

OPIS POSLA:
  • Istraživanje tržišta nekretnina;
  • Pronalazak novih klijenata;
  • Utvrđivanje potreba i finansijskih mogućnosti klijenata da bi se predložila rješenja koja im odgovaraju;
  • Prezentacija nekretnina;
  • Posrednički pregovarački procesi - konsultacije sa klijentima o tržišnim uslovima, cijenama, hipotekama i zakonskim zahtjevima kako bi obezbijedili fer i pošteno poslovanje;
  • Priprema neophodne papirologije;
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca.
ZAHTJEVI:
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Razvijene prezentacione i pregovaračke vještine;
  • Razvijene vještine komunikacije;
  • Visok stepen organizacije.
BENEFITI:
  • Fiksna zarada i procenat od prodaje;
  • Službeno auto;
  • Obezbijeđen smještaj.

Lokacija - KUMBOR, HERCEG NOVI

Za sve dodatne informacije nas možete kontaktirati pozivom na 067 072 668.
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati CV na marija.rasovic@gigroup.com.

Career team a Gi Group company