Oglasi za posao

Više pozicija (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 16. april 2024.

Signum Hotel

SIGNUM HOTEL, u Podgorici, raspisuje konkurs za radna mjesta:

ŠEF RAČUNOVODSTVA (m/ž)

Opis posla:
  • Upravlja, organizuje, koordinira i nadzire pravilno, pravovremeno i tačno finansijsko izvještavanje kompanije,
  • Predlaže godišnji plan aktivnosti za Finansije i računovodstvo, te utvrđuje mjere za ostvarenje planiranih ciljeva,
  • Analizira i kontroliše primjenu računovodstvenih politika i procedura u skladu sa zakonom o računovodstvu,
  • kodeksom računovodstvenih načela, računovodstvenim standardima Crne Gore i međunarodnim,
  • računovodstvenim standardima, zakonom o osiguravajućim društvima i ostalim važećim zakonskim propisima,
  • Prati priliv i odliv novčanih sredstava sa računa kompanije, te kontroliše ispravnost dokumentacije za odliv,
  • sredstava sa računa kompanije,
  • Koordinira aktivnosti u izradi mjesečnih, polugodišnjih i godišnjih finansijskih izvještaja za kompaniju,
  • Izrađuje porezne bilanse i prijave poreza,
  • Izrađuje bilanse uspjeha pojedinačnih organizacijskih djelova,
  • Učestvuje u izradi prijedloga politika, procedura i uputstava iz svog područja rada,
  • Učestvuje u projektima za razvoj i unaprjeđenje poslovnih procesa i informacionih tehnologija.
Uslovi:
  • VSS – Ekonomski fakultet,
  • Licenca za ovlašćenog računovođu,
  • Potrebno radno iskustvo u trajanju od minimum 5 godina na istim poslovima.

RAČUNOVOĐA (m/ž)

Opis posla:
  • Vođenje evidencije knjige ulaznih i izlaznih faktura,
  • Finansijsko računovodstvo,
  • Vođenje glavne knjige,
  • Obračun poreskih obaveza (pdv, doprinosi, porez na dohodak fizičkih lica),
  • Obračun plata,
  • Komunikacija sa klijentima i državnim/lokalnim organima.
Zahtjevi:
  • Minimum 5 godina iskustva u računovodstvu,
  • Licenca za ovlašćenog računovođu/sertifikovanog računovođu,
  • Komunikativnost, preciznost, odgovornost, samostalnost,
  • Znanje poreskih zakona,
  • Poželjno poznavanje rada u Pantheon i/ili Diventa programu.
SOBARICA  ( ž )

Pozitivni ste,veseli i izuzetno uredni?
Vrijedni ste i zapažate detalje?
Želite da Vaš rad bude prepoznat i cijenjen?
Potrebna Vam je stabilnost,elegantna i ugodna radna atmosfera?

Svoj CV pošaljite na karijera@signumhotel.me
Informacije na telefon: +382 69 688 886

Signum Urban Hotel