Oglasi za posao

Arhitekta/dizajner - Prodavac

Podgorica, Crna Gora 26. septembar 2021.

Sigillum Co

Sigillum Co raspisuje oglas za radno mjesto:

Arhitekta/dizajner - prodavac u showroomu
sanitarne opreme i enterijera

Opis posla:
  • Rad u salonu keramike i sanitarne opreme
  • Prodaja keramike i sanitarija investitorima i drugim kupcima
  • Komunikacija sa proizvođačima, projekt menadžerima i dr.
  • Izrada ponuda, dizajniranje po zahtjevu kupca, obračun količina i vrijednosti
  • Obarada ulaznih podataka i unos u bazu
  • Proaktivnost u inoviranju asortimana.
Uslovi:
  • VSS, odgovarajućeg usmjerenja
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Obavezno znanje rada na računaru
  • Poželjno radno iskustvo
  • Aktivno korišćenje profesionalnih programa i alata.
Profil kandidata:
  • Predusretljivost uz posjedovanje izraženih komunikacijskih vještina
  • Umjeće prepoznavanja prioriteta, sistematičnost
  • Odgovornost, preduzimljivost i produktivnost
  • Sposobnost rada u timskom okruženju uz uvažavanje i usvajanje postojećih sistema rada
  • Kreativnost u radu sa klijentima, prepoznavanje i realizovanje njihovih potreba
  • Ostvarivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa i relacija sa klijentima i poslovnim saradnicima
Benefiti:
  • Izazovno i dinamično radno okruženje
  • Mogućnost ličnog i karijernog razvoja uz obuke i treninge u skladu sa poslovnim prilikama
  • Saradnja sa renomiranim crnogorskim klijentima
  • Rad u timskom ambijentu uz uvažavanje kreativnih ideja i ambicija
  • Stimulativna zarada u skladu sa postignutim rezultatima
Svi zainteresovani kandidati mogu konkurisati putem opcije
PRIJAVI SE SADA ili poslati CV na mail: konkurs@sigillumco.me

Sigillum Co