Oglasi za posao

Referent za ekonomske, pravne i administrativne poslove

Podgorica, Crna Gora 26. septembar 2021.

Sigillum Co

Sigillum Co raspisuje oglas za radno mjesto:

Referent za ekonomske/pravne i
administrativne poslove

Opis posla:
  • Komunikacija sa dobavljačima i kupcima
  • Priprema dokumentacije i komunikacija sa špediciom
  • Organizacija transporta
  • Ažuriranje dokumentacije
  • Priprema potvrda nadležnih organa za učešće u postupcima javnih nabavki
  • Popunjavanje naloga za plaćanje
  • Pravovremeno proslijeđivanje potrebnih informacija nadređenima, saradnicima ili klijentima
  • Primanje, provjera i slanje: e-mailova, telefonskih poziva, pošte;
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumentacije
  • Ostali poslovi vezani za administraciju
Uslovi:
  • VSS (poželjno ekonomija, pravo )
  • Minimum 2 godine prethodnog radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
Profil traženog kandidata:
  • Napredno poznavanje MS office paketa i rada na računaru
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje osnova zakona o privrednim društvima, javnim nabavkama, obligacionim odnosima…
  • Komunikativnost, odgovornost i preciznost u radu
  • Organizovanost i pedantnost
Benefiti:
  • Odlični radni uslovi
  • Odlična i redovna zarada u dogovoru sa poslodavcem
  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju
Svi zainteresovani kandidati mogu konkurisati putem opcije
PRIJAVI SE SADA ili poslati CV na mail: konkurs@sigillumco.me

Sigillum Co