Oglasi za posao

Kuvar (Demi Chef)

Podgorica, Crna Gora 25. maj 2021.

Hilton Podgorica Crna Gora

Postanite dio našeg tima!

Hotel Hilton Podgorica Crna Gora traži kandidate za sledeću poziciju:

Broj izvršilaca: 2

OPIS POSLA:
  • Priprema jela u skladu sa ponudom Hotela;
  • Kontrola implementacije normativa;
  • Nadgledanje rada pomoćnog osoblja;
  • Poštovanje implementiranih standarda;
  • Odgovara za rad šefu smjene i F&B Menadžeru;
USLOVI:
  • Obrazovanje: SSS
  • Minimum 5. godina radnog iskustva na poziciji kuvara;
  • Osnovno znanje engleskog jezika;
  • Efikasnost u obavljanju radnih obaveza;
  • Poželjna kompjuterska pismenost;
NUDIMO:
  • Stalan posao u renomiranom hotelu sa 5*;
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Mogućnost ličnog i karijernog napretka;

Zahvaljujemo svim kandidatima na interesovanju, biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za dostavljanje prijava je:  25.05.2021.god.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: info@hiltonpodgorica.me

Hvala na interesovanju!

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner

  Baštovan/ka

  Šef/ica računovodstva