Nаziv Kоmpаniје
Hard Discount Laković

4. Jula b.b.
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Referent u računovodstvu

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Računovodstvo
col-narrow-right
col-wide
HARD DISCOUNT LAKOVIĆ“ RASPISUJE OGLAS ZA PRIJEM NA SLEDEĆE RADNO MJESTO:

REFERENT U RAČUNOVODSTVU

Opis posla:
  • Računovodstvena obrada poslovne dokumentacije;
  • Izrada putnih naloga;
  • Vođenje dnevnika blagajne;
  • Prijem i provjera dokumentacije;
  • Vođenje knjiga KUF i  KIF;
  • Sravnjenja kartica sa dobavljačima;
  • Mjesečni obračun i kontrola PDV -a;
  • Saradnja sa Opštinskim organima i Poreskom upravom, poslovnim Bankama;
  • Podrška šefu računovodstva u mjesečnom, kvartalnom i godišnjem procesu izvještavanja.
Uslovi koje tražimo:
  • VSS stručna sprema - Ekonomski fakultet ili IV SSS – Ekonomska škola;
  • Obavezno radno iskustvo;
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office);
Uslovi koje nudimo:
  • Dobri radni uslovi, rad u mladom timu, stručno usavršavanje;
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje profesionalne karijere.
Info i kontakt prijave: (svakim radnim danom od 08-16h)
067/174-516
ili na e-mail adresu: marketing@hd-lakovic.me

Rok za prijavu do:

19.05.2021

istaknuti poslodavci

  • www.benuapoteka.me
  • www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan
  • www.kips.me