Nаziv Kоmpаniје
Nikki Beach Montenegro

Bogišići
Tivat,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Asistent F&B menadžera

col-narrow-left

Lоkаciја:

Tivat,

Kаtеgоriје:

Ugostiteljstvo
col-narrow-right
col-wide
Radno mjesto:

Asistent F&B Menadžera
Broj slobodnih radnih mjesta: 1

Odgovoran: Menadžeru hrane i pića

Opis poslova:
  • Pridržava se svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
  • Vodi računa o realizaciji planiranih programa i postavljenih ciljeva koncepta za hranu i piće;
  • Učestvuje u vođenju administracije za F&B sektor;
  • Blisko sarađuje sa kuhinjom i servisom u cilju optimalnog ispunjenja zadataka i planiranja;
  • Koordinitra realizuje planirane treninge sektora hrane i pića;
  • Aktivno kontaktira sa gostima da bi se spoznale njihove želje, žalbe, ili mogući prijedlozi;
  • Prati postavljene standarde i norme obraćajući pažnju da usluga  u barovima i restoranima bude u skladu sa istima;
  • Obilazi sektor za hranu i piće da bi se utvrdili mogući nedostaci i izvor greške sa istovremenom kontrolom pravila za higijenu;
  • Sprovodi preventivne mjere sa šefovima odjeljenja da bi se rashod, lom i kvar stvari sveo na minimum;
  • Kontroliše kvalitet svježih proizvoda koji dolaze, kao i svih ostalih jela i pića;
  • Nadgleda postignute rezultate rada;
  • Učestvuje u praćenju usklađenosti planiranih i ostvarenih rezultata poslovanja;
  • Radi na poboljšanju prodajne mogućnosti kroz inovacije i promocije;
  • Učestvuje na sastancima šefova sektora hotela, kao i redovnim sastancima u svom sektoru;
  • Kontroliše check list-e barova i restorana;
  • Vodi evidenciju o zaposlenim u F&B sektoru;
  • Kontroliše naplatu i potpisivanje računa;
  • Obavlja poslove koji se odnose zaključenje kase i razduženja konobara na prodajnim mjestima u saradnji sa čekerima;
  • Kontroliše ispunjavanje zakonskih obaveza prodajnih mjesta, kao i rad konobara i kuvara.
Uslovi:
  • Minimum VSS ili SSS;
  • Radno iskustvo u struci najmanje 3 godine (u hotelskoj industriji);
  • Poznavanje Micros sistema;
  • Timski vrlo orjentisani “igrač”, sa visokim stepenom odgovornosti i predanosti radu;
  • Poznavanje straih jezika: engleski jezik-tečno.
​Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:
  • Profesionalan stav i ljubaznost u ophođenju;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
​L​okacija: Tivat

Pridružite se našem timu!
Radne  biografije možete poslati na:
hr.montenegro@nikkibeach.com
Rok za prijavu:
15.05.2021

Rok za prijavu do:

15.05.2021

istaknuti poslodavci

  • www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan
  • www.astoriamontenegro.com
  • www.benuapoteka.me
  • www.uniqa.me
  • www.altermodus.me