Nаziv Kоmpаniје
Nikki Beach Montenegro

Bogišići
Tivat,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Kasir

col-narrow-left

Lоkаciја:

Tivat,

Kаtеgоriје:

Prodaja
col-narrow-right
col-wide
Radno mjesto:

KASIR
Broj slobodnih radnih mjesta: 3

Odgovoran: Supervizoru kasira

Opis poslova:
  • Učestvuje u kucanju i naplati računa;
  • Zaključuje kasu na kraju radnog dana;
  • Vodi računa o poklapanju prihoda sa dnevnim izvještajem i dostavlja izvještaje i pazare o dnevnom prometu službi finansija;
  • Ukoliko uoči nepravilnosti kucanja računa-naplata u obavezi je da obavjesti nadležnog menadžera;
  • Sporazumijeva se sa gostima na stranom jeziku: engleski;
  • Vodi računa o specifikaciji novca;
  • Vodi brigu o dovoljnoj količini sitnog novca;
  • Odgovara za kvalitet usluge koju pruža;
  • Vodi brigu o čistoći svog radnog prostora;
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima i kolegama;
  • Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu.
Uslovi:
  • Minimum VSS ili SSS;
  • Radno iskustvo u struci najmanje 2 godine (u hotelskoj industriji);
  • Prednost u poznavanju Micros sistema;
  • Timski vrlo orjentisani “igrač”, sa visokim stepenom odgovornosti i predanosti radu;
  • Poznavanje straih jezika: engleski  jezik.
​Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:
  • Profesionalan stav i ljubaznost u ophođenju;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
​L​okacija:  Tivat

Pridružite se našem timu!
Radne  biografije možete poslati na:
hr.montenegro@nikkibeach.com
Rok za prijavu:
15.05.2021

Rok za prijavu do:

15.05.2021

istaknuti poslodavci

  • www.kips.me
  • www.portomontenegro.com
  • www.benuapoteka.me