Oglasi za posao

Brand manager

Herceg Novi 09. februar 2021.

Timicom d.o.o.

Frima Timicom raspisuje oglas za poziciju:

Brand Manager

Opis posla:
  • Strategija, planiranje i izvršavanje raznih promotivnih aktivnosti
  • Istraživanje tržišta za brend
  • Analiza prodaje
  • Razvoj i unapređenje odnosa sa kupcima
  • Mjesečno, kvartalno i godišnje izvještavanje o rezultatima
  • Sprovođenje svih aktivnosti vezanih uz razvoj brendova
  • Učestvovanje u razvoju i predlaganju strategije razvoja brendova te lansiranju novih proizvoda
  • Uska saradnja s prodajnim predstavnicima kako bi se pratilo ostvarivanje planova prodajnih i marketinških kampanja
  • Redovno evaluiranje i interpretiranje rezultata prodaje, udjela na tržištu i stanja konkurencije
  • Pozicija uključuje kancelarijski posao
Uslovi:
  • VSS
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word program)
Profil traženog kandidata:
  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Samoinicijativnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost
Nudimo Vam
  • Obezbijeđena obuka
  • Rad u stabilnoj kompaniji
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom na e-mail adresu komercijala@timicom.co.me
Rok za prijavu: 09.02.2021.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.