Oglasi za posao

Administrativni asistent

Podgorica, Crna Gora 20. februar 2021.

Sigillum Co

Sigillum Co raspisuje oglas za radno mjesto:

Opis posla:
  • Komunikacija sa dobavljačima i kupcima;
  • Priprema dokumentacije i komunikacija sa špediciom;
  • Organizacija transporta;
  • Ažuriranje dokumentacije;
  • Pravovremeno proslijeđivanje potrebnih informacija nadređenima, saradnicima ili klijentima;
  • Primanje, provjera i slanje: e- mailova, telefonskih poziva, pošte;
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično);
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata;
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi;
  • Ostali kancelarijski poslovi vezano za administraciju.
Uslovi:
  • VSS;
  • Minimum 2 godine prethodnog radnog iskustva na sličnim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Profil traženog kandidata
  • Poznavanje rada na računaru i MS Office paketa;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje osnova zakona o privrednim društvima, javnim nabavkama, obligacionim odnosima;
  • Komunikativnost, odgovornost i preciznost u radu;
  • Organizovanost i pedantnost.
Benefiti:
  • Odlični radni uslovi;
  • Stimulativna i redovna zarada u dogovoru sa poslodavcem;
  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja;
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju.
Svi zainteresovani kandidati mogu konkurisati putem opcije
PRIJAVI SE SADA ili poslati CV na mail: konkurs@sigillumco.me

Sigillum Co