Oglasi za posao

Menadžer logistike

Podgorica, Crna Gora 25. mart 2020.

HR Partners

Jedna od najstabilnijih i najprofitabilnijih distibuterskih kompanija je u potrazi za osobom koja bi koordinirala rad cjelokupnog sektora logistike. Traži se osoba sa naglašenim vještinama organizacije, planiranja i analize. Ukoliko ispunjavate navedene uslove, a uz to želite da budete dio kompanije čiji zaposleni rade dugi niz godina, prijavite se na oglas:

Lokacija: Podgorica
Opis posla:
  • Usklađivanje rada magacina, transporta i komercijale
  • Planiranje, organizacija i kontrola transporta, skladištenja i fakturisanja
  • Upravljanje i kontrola nivoa zaliha distributivnog centra
  • Dnevno praćenje stanja zaliha, obrtaja i potražnje artikala po poslovnim jedinicama
  • Izrada analiza i izvještavanje o logističkom poslovanju
  • Nadzor i kontrola zaposlenih u skladišnom i u transportnom segmentu poslovanja
  • Formiranje šeme kretanja robe u skladištu i priprema za transport
  • Koordinacija planiranja kapaciteta skladištenja i transporta sa relevantnim odeljenjima kompanije
  • Vodi odgovarajuću evidenciju i dokumentaciju vezanu za motorno vozilo sa kojim upravlja ili je zadužen
  • Obavlja i ostale vezane poslove po nalogu neposrednog rukovodioca ,a vezane su za njegovu organizaciju
Uslovi:
  • SSS/VSS
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel program)
Profil traženog kandidata:
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost
  • Sistematičnost
  • Spremnost na timski rad
Benefiti:
  • Obezbijeđena obuka
  • Službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
posao@hrpartners.me
Kontakt: 069/112-112;
Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h
Rok za prijavu: 25.03.2020.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove.

HR Partners