Oglasi za posao

Avio & Travel Agent u turističkoj agenciji

Podgorica, Crna Gora 29. jun 2017.

Montenegro Tourist Service DMC

Opis posla:
  • Rezervacija i prodaja avio karata;
  • Prodaja turističkih aranžmana;
  • Obrada zahtjeva putnika;
  • Rad na osmišljavanju i unaprijeđenju prodaje.
Uslovi:
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u prodaji avio karata i turističkih aranžmana;
  • Obavezno znanje rada u Amadeus sistemu;
  • Poznavanje destinacija aktuelnih na tržištu;
  • Srednja ili visoka stručna sprema, poželjno turističkog usmjerenja;
  • Iskustvo u radu sa klijentima;
  • Viši nivo znanja engleskog jezika;
  • Viši nivo znanja rada na računaru (MS Windows i MS Office paket).
Sposobnosti:
  • Analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu;
  • Pregovaračke sposobnosti, komunikativnost;
  • Sposobnost rada pod pritiskom.
Nudimo Vam:
  • Prijatno radno okuženje;
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri;
  • Besplatna usavršavanja.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u turističkoj agenciji Montenegro tourist service, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do 29.05.2017. Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.