Oglasi za posao

Service Manager/Sistem Administrator

Podgorica, Crna Gora 15. mart 2017.

Inovatic d.o.o.

Opis posla:

Želite biti sistem administrator, voditi svoj tehnički tim? Vaše interesovanje su informacione tehnologije, ambiciozni ste i odgovorni? Posjedujete sposobnost logičkog razmišljanja i smisao za rješavanje tehničkih problema? Uvijek strpljivi u komunikaciji, posjedujete sklonost ka učenju novih sadržaja i spremni ste na stalno usavršavanje? Želite, zajedno sa svojim timom održavati računarske sisteme?

Dužnosti i odgovornosti:
  • Upravljanje radom Tehničko-logističkog sektora u kompaniji;
  • Praćenje rada Sektora i vođenje evidencije o završenim i aktuelnim poslovima;
  • Kontakt sa ovlašćenim servisima, partnerima;
  • Upravljanje zaposlenima u Tehničko-logističkom sektoru;
  • Odgovornost za rezultate tima;
  • Rukovođenje nadzorom i kontrolom računarskih sistema;
  • Komunikacija sa klijentima i izvještavanje;
  • Vođenje evidencije radnih naloga;
  • Planiranje i organizacija servisnih intervencija;
  • Odgovornost za isporuku, konfiguracija i instalacija računarske opreme;
  • Korisnička podrška klijentima (help-desk).
Potrebna znanja:
  • Servis desktop, notebook i thin client računara (hardware i software);
  • Servis periferija - štampači, skeneri (hardware i software);
  • Servis servera (hardware i software);
  • Konfiguracija i održavanje aktivnih mrežnih uređaja (AP, Router, Firewall, Switch);
  • Pasivna instalacija računarskih mreža (LAN, WiFi);
  • Održavanje i monitoring računarskih sistema.
Uslovi:
  • VII stepen visoke stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač);
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima;
  • Sposobnost dobre organizacije, posvećenost poslu, poštovanje pravila;
  • Razvijene komunikacione sposobnosti.

Ukoliko smatrate da je ovo posao za Vas, CV sa motivacionim pismom
i kontakt podacima slati na adresu career@inovatic.me.

Svi kandidati koju uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za prijavu: 15. mart 2017. godine

Kompanija INOVATIC D.O.O. je osnovana 2008. godine kao rezultat težnje ka stvaranju jedinstvenog poslovnog modela koji će domaćim kompanijama različitih djelatnosti omogućiti primjenu savremenih komunikacionih tehnologija.
Postali smo prepoznatljivi po kvalitetnim poslovnim rješenjima koja klijentu obezbjeđuju maksimalnu efikasnost zaposlenih, unaprijeđenje poslovnih procesa i povećanje produktivnosti poslovanja.
Nakon realizacije svakog projekta, klijentu pružamo podršku i stalnu raspoloživost našeg tima, zavisno od njegovih potreba.
U našem poslovanju oslanjamo se i na partnerske odnose sa vodećim ICT kompanijama u regionu, što nam omogućava da kvalitetno riješimo svaki poslovni izazov iz ICT oblasti, koji korisnik postavi pred nas.
Posebnu pažnju posvećujemo integraciji svojih proizvoda i usluga u postojeće korisničko okruženje radi očuvanja prethodnih investicija korisnika.
Naša rješenja su modularna i omogućavaju lake nadogradnje sistema sa ciljem smanjenja ukupnih operativnih troškova informacionog sistema i mreže.
Glavna djelatnost kompanije obuhvata projektovanje, izvođenje i održavanje složenih informacionih sistema za mala i srednja preduzeća.
Svoju tržišnu poziciju gradimo fokusirajući se na želje i potrebe naših klijenata, razumijevajući značaj informacionih tehnologija za svakodnevno poslovanje. Nudimo projektovanje i instalaciju integralnih poslovnih rješenja zasnovanih na iskustvima svjetske prakse i najnovijim tehnologijama.
Sa povećenošću i profesionalizmom kao imperativima, fokusiramo se na želje i potrebe naših klijenata, te nastojimo da budemo njihov prvi izbor kada je u pitanju domen IT usluga.
Za 14 godina poslovanja ostvarili smo uspješnu saradnju sa brojnim malim i srednjim preduzećima, javnim institucijama, kao i zdravstvenim ustanovama u Crnoj Gori, i svakodnevno širimo našu poslovnu mrežu.
GSM: +382 67/68/69 305 205