Oglasi za posao

Senior JavaScript /.NET Developer (m/ž)

Zagreb 10. novembar 2016.

MCS Grupa d.o.o.

Zbog povećanja obujma poslovanja na projektima informatizacije zdravstvenih ustanova tražimo odgovorne osobe na radnom mjestu:

Senior JavaScript /.NET Developera
dvoje (2) izvršitelja (m/ž)

Opis posla:
  • Izrada i projektiranje inovativnih web rješenja u zdravstvu;
  • Integracija i automatizacija postojećih poslovnih procesa u zdravstvu;
  • Samostalnost u radu;
  • Odgovornost za produktivnost i izvršenje zadaća.
Uvjeti:
  • Iskustvo u razvoju web aplikacija (npr. C#, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap);
  • Detaljno poznavanje JavaScript, jQuery;
  • Minimalno 3 godine iskustva u razvoju aplikativnih rješenja baziranih na .NET tehnologiji;
  • Poznavanje i iskustvo u korištenju MS SQL Server relacijskih baza podataka;
  • Iskustvo u radu sa ORM alatima: Entity Framework;
  • Web servisi (REST);
  • Visoka razina odgovornosti prema poslu koji se obavlja.
Stručna sprema:
  • Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke.
Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: Engleski (napredno)

Što nudimo:
  • Stalni radni odnos;
  • Stimulativna primanja;
  • Ulaganje u profesionalni razvoj;
  • Timski rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju;
  • Izazovna i kompleksna domena.
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos