Oglasi za posao

IT Manager

Tivat, Kotor 09. oktobar 2016.

AVACOM.me doo

Potrebana je stručna, sposobna, odgovorna i nadasve poštena osoba, posvećena poslu sa podrazumjevano dobrim profesionalnim odnosom i vaspitanjem.

Ako zadovoljavate prethodne eliminacione uslove, opis posla je sljedeći:
  • Rukovođenje prodavnicom računara, telefona i u manjem djelu male bijele tehnike.
  • Sitne intervencije na računarima i telefonima (softverske);
  • Prodaja preko našeg web sajta i preko socijalnih mreža;
  • Kreiranje marketing kampanje i sprovođenje iste.
​Uslovi:
  • Samostalnost u radu;
  • Očekuje se osnovno znanje u vezi sitnijih intervencija na računarima i telefonima (softverskih);
  • Sposobnost prodaje;
  • Stručna, sposobna i odgovorna osoba;
  • Poželjno crnogorsko državljanstvo;
  • Formalna stručna kvalifikacija je nebitna ukoliko je osoba sposobna da odradi gore pomenute zadatke na profesionalan način.
Nudimo:
  • Fiksnu platu plus varijabla;
  • Mogućnost dobre zarade koja isključivo zavisi od ličnih sposobnosti zaposlenog (veliki procenat zarade se obračunava na izvršene usluge u vašoj kompletnoj realizaciji (instalacija sistema, kopiranje, izrada sajtova, dizajn i sl)).
​Aplicirati putem opcije PRIJAVI SE SADA ili na avacom.me/posao.

Informacije na telefon: 067/301-046 (samo SMS)