Oglasi za posao

Menadžer finansija (Finance Manager)

Budva, Crna Gora 11. septembar 2016.

Adriatic Properties

Opis posla:
  • Usklađuje i sravnjava Glavnu Knjigu sa analitičkom i pomoćnom evidencijom;
  • Kontroliše i usklađuje materijalno knjigovodstvo sa finansijskim;
  • Stara se: da zakonska regulativa bude primjenjena, poreske prijave budu podnijete na vrijeme, o pravilnoj i blagovremenoj izradi finansijskih izvještaja;
  • Sarađuje sa externim revizorom i poreskim inspektorima prilikom kontrole;
  • Odgovoran je i za sve druge poslove po nalogu Finansijskog kontrolora i Generalnog menadžera.
Odgovornost:
  • Odgovoran je za svoj rad Finansijskom Kontroloru i Generalnom Menadžeru.
Posebni uslovi:
  • VII stepen stručne spreme;
  • Iskustvo na poslovima Šefa računovodstva ili Menadžera finansija u trajanju dužem od 3 godine;
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Izuzetno poznavanje rada na računaru;
  • Izuzetne organizatorske sposobnosti.
​Probni rad: 6 mjeseci