Oglasi za posao

Rukovodilac komercijale

Podgorica; 16. jun 2017.

DOO DRVOMONT-KOTOR

Zaduženja:
  • Rukovođenje sektorom komercijale - organizacija, kontrola i koordinacija;
  • Praćenje i kontrola tržišnih kretanja i razvoj novih programa;
  • Strateško planiranje uvoza i prodaje na godišnjem, kvartalnom i mjesečnom nivou;
  • Ostvarivanje i održavanje poslovnih odnosa sa strateškim partnerima;
  • Obilazak terena, analiziranje i izvještavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima;
  • Korespodencija sa ostalim sektorima firme.
​Uslovi:
  • VŠS, VSS;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poželjno znanje stranih jezika, napredno korišćenje računara;
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • Poznavanje tržišta i konkurenata;
  • Odlične menadžerske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti;
  • Sposobnost u upravljanju i vođenju tima, usmjerenost na rezultat;
  • Spremnost za samostalno donošenje odluka i preuzimanje odgovornosti za razvoj i profitabilnost tima;
  • Razvijene analitičke sposobnosti;
  • Spremnost na plasiranje novih ideja i njihovo oživljavanje.
Nudimo:
  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja;
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju;
​Bliže info 069/366-644

Poslovi iz iste kategorije

  Account Manager

  Operater (m/ž)

  Prodavac (m/ž)